Gude en Meis antieke klokken

Nieuwe Spiegelstraat 60
1017 DH , Amsterdam
Tel: (020) 612 97 42 / Mob: (020) 612 97 42

Volg dit bedrijf!

Ontvang als eerste updates, advertenties en aanbiedingen van dit bedrijf per e-mail. Uitschrijven kan op ieder moment!

Bedrijf volgen

Er zijn nog geen reviews voor Gude en Meis antieke klokken.

Uw bedrijfsprofiel is 55% compleet. Hoe meer informatie u toevoegt, hoe meer bezoekers u krijgt!

Bedrijfsprofiel bijwerken

Eigenaar van deze onderneming?

claim dit bedrijf

Gude en Meis antieke klokken

Gude & Meis antieke klokken bestaat sinds 2013 en is een compagnonschap tussen Lars Gude en Drs Jos Meis. Lars Gude handelt al vanaf 1980 in antieke klokken en barometers vanuit zijn winkel aan de Overtoom in Amsterdam en via een aantal goede antiekbeurzen Deze toonaangevende zaak op het gebied van klokken en barometers wordt nu voortgezet in de Nieuwe Spiegelstraat samen met Drs Jos Meis. Hij werkte meer dan 17 jaar voor verschillende handelaren en veilinghuizen waaronder Sotheby's Amsterdam, waar hij ruim 8 jaar deputy director van het clock department was. De collectie bestaat hoofdzakelijk uit Europese klokken, speeldozen en barometers van de 17e t/m begin 20e eeuw en wordt gekenmerkt door hoogwaardige kwaliteit en originaliteit. Al onze klokken en barometers zijn vakkundig gerestaureerd en worden verkocht met garantie op het goed functioneren, authenticiteit en leeftijd.

Stem en win prachtige prijzen! Stem op Gude en Meis antieke klokken en scoor prachtige prijzen. Dit is uw kans om uw waardering te uiten over Gude en Meis antieke klokken, want met uw review kunt u namelijk prachtige prijzen mee winnen.

nog niet beoordeeld
  • -
  • -
  • -

Openingstijden

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
  • Zaterdag
  • ZondagGesloten

Betaalmogelijkheden

Bij Gude en Meis antieke klokken accepteren we de volgende betaalmethodes:

  • Pin
  • Contant
  • Visa
  • Bankoverboeking

Contact informatie

Adres

Nieuwe Spiegelstraat 60 , 1017DH Amsterdam
Weergeven op de kaart
Toevoegen aan TomTom

Telefoonnummer

Toon telefoonnummer(020) 612 97 42

Mobiele telefoonnummer

Toon mobielnummer(020) 612 97 42

Contact opnemen

Stel een vraag

Algemene informatie

Gude en Meis antieke klokken in Amsterdam is vindbaar door:

Categorieën

Bedrijven

Branches

Antiekveilingen

Locatie van Gude en Meis antieke klokken op de kaart

Nieuwe Spiegelstraat 60
1017DH, Amsterdam

Openingstijden

  • Maandag10:00 - 17:30
  • Dinsdag10:00 - 17:30
  • Woensdag10:00 - 17:30
  • Donderdag10:00 - 17:30
  • Vrijdag10:00 - 17:30
  • Zaterdag10:00 - 17:30
  • ZondagGesloten